Motyle, część 2. Warsztaty Klubu Origami dla młodzieży i dorosłych

Uwaga: brak wolnych miejsc

Klub Origami Muzeum Manggha to seria warsztatów wprowadzających w świat tradycyjnej sztuki składania papieru. W sezonie marzec – lipiec 2024 zajęcia dla młodzieży i dorosłych odbywają się w formie jednorazowych spotkań około 1–3 razy w miesiącu. Warsztaty wspierają rozwój wyobraźni przestrzennej i sprzyjają budowaniu koncentracji. Pozwalają na poznanie kultury Japonii z perspektywy jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie japońskich sztuk plastycznych.  

Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek, 15 lutego w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód w godzinach 18.00–19.30. Na zajęciach będzie kontynuowana tematyka różnych modeli motyli z origami. Zajęcia skierowane są przede wszystkim do osób, które uczestniczyły w pierwszej części zajęć. 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Klub Origami 15.02.”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanego uczestnika oraz numer telefonu kontaktowego.  

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 10 osób) zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. W pierwszej kolejności przyjmowane są osoby, które uczestniczyły w pierwszej części warsztatów. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników (min. 4 osoby) organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia. Zapisani uczestnicy zostaną powiadomieni o anulowaniu terminu najpóźniej dzień przed zaplanowaną datą zajęć.
   
Koszt udziału w warsztatach wynosi 30 złotych za osobę. Płatności dokonuje się stacjonarnie w recepcji Muzeum Manggha w godzinach 10.00–17.45. Wydarzenie można również opłacić przelewem maksymalnie do środy 14 lutego na dane bankowe podane w wiadomości zwrotnej. 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem Klubu Origami Muzeum Manggha – rezerwując udział w zajęciach zgadzają się Państwo na warunki w nim ujęte. Informujemy, że spotkania są prowadzone w języku polskim.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole