Portretowy zawrót głowy – warsztaty fotograficzne dla rodzin z dziećmi w wieku 7–10 lat

W pierwszej części warsztatów poznamy najważniejsze założenia i podstawy fotografii. Podczas drugiego etapu przeniesiemy się do eksperymentalnej pracowni fotograficznej, gdzie korzystając ze zdobytej wiedzy i wyobraźni spróbujemy wyczarować niepowtarzalne portrety. Będzie trochę kolorowo, trochę czarno-biało, pół żartem, pół serio. Warsztaty poprowadzi Ola Sikora.

UWAGA: Zajęcia przeznaczone dla osób posiadających aparat lub telefon komórkowy z funkcją wykonywania zdjęć. Osoby, które nie posiadają sprzętu, a chciałyby uczestniczyć w zajęciach prosimy o wiadomość mailową do 8 marca.

Warsztaty odbędą się w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód, w sali konferencyjnej, w sobotę 11 marca 2023 r. w godzinach 12.00–13.30. Spotkanie skierowane do rodzin z dziećmi w wieku 7–10 lat. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Warsztaty fotograficzne dla rodzin z dziećmi”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanego Uczestnika oraz numer telefonu opiekuna Uczestnika. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 10 osób). Koszt udziału w ramach biletu dla rodzin (50 zł). Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupach zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole