Slow photography, czyli jak fotografować z głową – warsztaty fotograficzne dla młodzieży

Z perspektywy zawodowego fotografa z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem, obecne możliwości obrazowania są fascynujące. Dostępność urządzeń i wiedzy wydaje się przytłaczająca. Media społecznościowe wprost atakują nas szybkimi informacjami i rozwiązaniami. Proponowane warsztaty mają na celu spokojnie wytłumaczyć podstawowe zasady kreowania obrazu fotograficznego, by dać solidne fundamenty pod dalszy rozwój. Zachęcamy do przyniesienia za sobą aparatu fotograficznego oraz przygotowania wszelkich pytań dotyczących sprzętu, jak również życia zawodowego fotografa.

UWAGA: Zajęcia przeznaczone dla osób posiadających własny aparat fotograficzny.

Warsztaty odbędą się w przestrzeni Muzeum Manggha, w sali wielofunkcyjnej, w niedzielę 19 marca 2023 r. w godzinach 11.30–14.00. Zajęcia skierowane do młodzieży od 15 lat. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Warsztaty fotograficzne dla młodzieży”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanego Uczestnika. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 8 osób). Koszt udziału w ramach biletu wstępu według obowiązującego cennika. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania.

KAMIL A. KRAJEWSKI

Fotografuje zawodowo od 2004 roku, z pasji – o wiele dłużej. W swojej karierze zgłębił większość tematów jakich można doświadczyć w obrazowaniu. Do tej pory były to: portret, reportaż (w tym fotosy), architektura, produkt, jedzenie, moda, samochody, zdjęcia z drona. Przez 7 lat był współwłaścicielem jednego z najważniejszych krakowskich studiów fotograficznych. Swoje projekty prezentował na wystawach w Polsce oraz zagranicą. Obecnie z przyjemnością eksploruje obszary obrazu ruchomego.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupach zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole