Muzeum Manggha tymczasowo nieczynne od 12 marca 2020 aż do odwołania. Zapraszamy do zakupów w sklepie internetowym – mangghashop.pl

Świat roślin i zwierząt – rodzinne warsztaty plastyczne

Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-13 lat na warsztaty plastyczne, których motywem przewodnim będzie japoński świat roślin i zwierząt. Zajęcia odbędą się w przestrzeni Muzeum Manggha w czwartek 22 sierpnia w godz. 15.00–15.45.

Koszt udziału wynosi 10 zł za osobę, płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu warsztatów. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Grafika 22 sierpnia”, a w treści podając imię, nazwisko oraz wiek zgłaszanego uczestnika. Z uwagi na limitowaną liczbę uczestników (maksymalnie 20 osób), zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do zaproponowanej organizacji zajęć: na czas warsztatów prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Przyjmujemy jedynie zgłoszenia w formie „dorosły/dorośli + dziecko/dzieci”.

Tematem zajęć będzie grafika inspirowana sztuką japońską, w szczególności tradycyjnym drzeworytem ukiyoe. W trakcie warsztatów Edukator zaprezentuje wybrane reprodukcje prac słynnych japońskich artystów, takich jak Hokusai, Hiroshige oraz Utamaro. Uczestnik zajęć wejdzie w rolę Artysty-Rzemieślnika: stworzy pracę z zakresu grafiki, której bazą wyjściową będą wzorniki z wybranymi motywami japońskiego świata roślin i zwierząt.

W ramach opłaty za warsztaty plastyczne, zapraszamy do odwiedzin kameralnego stanowiska z tradycyjnymi grami dalekowschodnimi. Stoisko będzie dostępne w przestrzeni Galerii Europa–Daleki Wschód w dniu 22 sierpnia, godz. 13.30–15.00. Chcąc skorzystać z oferty stanowiska, prosimy okazać Edukatorowi zakupiony bilet na warsztaty. Niestety nie mamy możliwości zagwarantować, że wszyscy zainteresowani będą mieć okazję skorzystać z oferty stoiska z grami - nie prowadzimy wcześniejszych rezerwacji miejsc. Przestrzeń zostanie zaaranżowana kameralnie, na maksymalnie 11 osób. Jeśli w danym momencie wszystkie gry będą zajęte, uprzejmie prosimy o cierpliwość.

Po więcej informacji o wydarzeniu kliknij tutaj

PATRONAT HONOROWY

KONSUL HONOROWY JAPONII
W KRAKOWIE

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole