Klub Origami – grupy dzieci (7–11 lat)

Brak wolnych miejsc – nabór zamknięty.

Ważne: prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na daty zajęć. Każda z sześciu grup ma oddzielny plan spotkań. Dany wpis do kalendarium wydarzeń dotyczy tylko połowy grup ujętych w harmonogramie PDF.

Origami to tradycyjna sztuka składania papieru. Nazwa pochodzi od japońskich znaków: „składać” (jap. oru) oraz „papier” (jap. kami). Do praktykowania origami potrzebna jest kartka papieru o odpowiedniej wielkości i kształcie, a także znajomość zagięć, które pozwalają na wykreowanie kształtu. Sztuka ta pozwala tworzyć m.in. papierowe figury roślin i zwierząt, przedmioty nawiązujące do poszczególnych pór roku oraz japońskich świąt.

Klub Origami Muzeum Manggha to seria warsztatów dla grup uczestników podzielonych ze względu na wiek i poziom zaawansowania.

Zakończyliśmy sprzedaż karnetów na cykl marzec – lipiec 2024 r. dla grup dzieci w wieku 7–11 lat. Warsztaty odbywają się w wybrane soboty w godzinach:
  • 10.30–11.20 Grupa 1 – poziom początkujący (od podstaw)
  • 12.00–12.50 Grupa 2 – poziom początkujący (od podstaw)
  • 13.30–14.20 Grupa 6 – poziom początkujący (od podstaw)
  • 10.30–11.20 Grupa 3 – poziom ponadpodstawowy + 
  • 12.00–12.50 Grupa 4 – kontynuacja poziomu początkującego 
  • 13.30–14.20 Grupa 5 – kontynuacja poziomu początkującego
Szczegółowy harmonogram znajduje się w pliku PDF na dole strony. Prosimy zwracać uwagę na daty zajęć – terminy sobotnich spotkań różnią się w zależności od grupy.

Karnet na 8 spotkań wynosi 225 złotych/osoba. W cenie warsztatów zawarte są materiały potrzebne do wykonania figur origami. Ze względu na konieczność przygotowania materiałów i zaangażowania edukatorów Muzeum Manggha nie przewiduje zwrotów za nieobecności uczestników, którzy wykupili karnety. Dzieci posiadające karnet na cykl marzec – lipiec 2024 r. mogą odrobić bezpłatnie jedną nieobecność na lipcowym wydarzeniu dodatkowym, szczegóły w harmonogramie.

WAŻNE: prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Opiekunowie nie ponoszą kosztów udziału. W czasie spotkania przebywają w przestrzeni warsztatowej, ale nie biorą czynnego udziału w zajęciach. Warunek obecności opiekuna jest obowiązkowy i nie podlega negocjacji z edukatorami.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem Klubu Origami Muzeum Manggha – rezerwując udział w zajęciach zgadzają się Państwo na warunki w nim ujęte. Wszystkie grupy są prowadzone w języku polskim.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole